Revize kanalizace a potrubí kamerou

Prasklé odpadní potrubí, předmět, který v potrubí nemá co dělat, prorostlé kořeny? Revize inspekční kamerou představuje nejlepší možnost, jak zjistit přesný stav vnitřních stěn potrubí a co přesně způsobuje potíže s kanalizací.

Volejte non-stop
602 250 290

Kdy je vhodné provést kamerový průzkum?

  • Kanalizace se vám opakovaně ucpává, vpusť přetéká nebo odtéká velmi pomalu. Tyto problémy značí, že v kanalizaci je problém s průchodností a je třeba najít problematické místo.
  • U starých kanalizačních systémů doporučujeme provádět průzkumy kamerou preventivně. Zjistíte tak aktuální stav potrubí a případnou hrozící katastrofu budete moct včas odvrátit.
  • Pokud jste zjistili, že se v blízkosti kanalizačního potrubí objevily mokré nebo vlhké zdi, které značí, že potrubí někde špatně těsní nebo je prasklé.
  • V případě, že se z kanalizace line zápach, voda prosakuje do okolního terénu a vy jste si jistí, že někde potrubí netěsní, pak je průzkum ideální volbou.
  • Pokud potřebujete zjistit, kudy přesně vede kanalizace, pak i v tomto případě vám kamerový průzkum může pomoci, a to díky součinnost s trasovacím zařízením, které identifikuje polohu kamery.
  • Také propad terénu v místech, kudy v zemi vede kanalizace, může značit, že potrubí je poničené. Pro identifikaci místa, rozsahu poničení a naplánování opravy je průzkum kamerou ideální.

Jak probíhá kamerový průzkum kanalizace?

  1. Pracovník spustí do kanalizace skrze kanálovou vpusť přenosné kamerové zařízení, které je určené pro průzkum těchto prostor.
  2. Díky dálkovému ovládání kamera postupně projíždí potrubím. Pracovník vše vyhodnocuje na monitoru, ověřuje průchodnost i stav potrubí a hledá případná narušení. Najde tak přesné místo, které se nachází problém, a může doporučit nejlepší řešení.
  3. Kamerový záznam po ukončení průzkumu předáme zákazníkovi, a to spolu se všemi zaznamenanými problémy a doporučeným řešením.
  4. Po společné dohodě se zákazníkem zajistíme čištění kanalizace, opravy nebo jiné práce podle potřeby.

Ceník

Průměr potrubíDo 10 metrůNad 10 metrů
Nezáleží1 500,- Kč150,- Kč / bm

Uvedené ceny jsou bez DPH. Všechy naše služby najdete v ceníku.

Objednat nyní

Budeme vás kontaktovat do 2 hodin.

Proč zvolit ACN?

Nejvýhodnější poměr výkonu a ceny čištění kanalizací a potrubí všech profilů.

Nejvýkonnější čisticí vozy zvládnou práci rychleji a pro vás levněji.

Technika má velký objem cisteren, takže nám voda vydrží déle a nemusíme pro ni jezdit nebo ji čerpat od vás.

Čištění kanalizace a odpadů Praha